Відвідайте наш інтернет-магазин
Новини

Новини

Перші котельні установки в місті Ізюм

Перші котельні установки в місті Ізюм

08.08.2023

В рамках держаної програми по відновленню критичної інфраструктури деокупованих міст, командою Kriger було збудовано та встановлено першу чергу пересувних котельних установок по 1 МВт кожна. Але ми не плануємо на цьому зупинятися, адже попереду ще багато роботи. Інтенсивно готуємося до ще одного непростого зимнього сезону, щоб забезпечити оселі жителів Східних регіонів теплом та комфортом. Наближаємо нашу перемогу разом!

Детальніше Згорнути
Поки інші тільки планують, команда Kriger  вже діє

Поки інші тільки планують, команда Kriger вже діє

10.07.2023

Компанія KRIGER працює над відбудовою та відновленням теплової інфраструктури України. Для забезпечення теплом Східних регіонів України та для  підготовки до опалювального сезону у 2023/24 роках, команда Kriger розробила та почала виготовляти новий модельний ряд котельного обладнання – ПЕРЕСУВНІ КОТЕЛЬНІ УСТАНОВКИ.

Наразі пересувна котельна установка найбільш економіно вигідна альтернатива газовому  опаленню. ККД котельного обладнання, що працює на твердому паливі, становить 80-95% при  широкому діапазоні видів споживаного палива. Саме тому пересувні котельні установки –  це найсучасніше рішення, яке допоможе  заощадити та вирішити назавжди проблему  з відсутністю теплопостачання. Адже мета компінії – створення енергосистеми, яка може протистояти кризам сьогодення, не створюючи в той самий час кризи у майбутньому. Наслідки обстрілів об’єктів енергосистеми можуть стати каталізатором змін, у результаті чого оновлена енергетична інфраструктура стане менш залежною від газу, більш орієнтованою на використання відновлювальних джерел енергії і впровадження нових, інноваційних рішень із виробництва теплової енергетики.

 

Детальніше Згорнути

10.09.2020

Реконструкція котельні Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 з переведенням на біомедичні та побутові відходи та встановленням сучасних систем очистки димових газів. Проект призначений для економічно доцільного вирішення проблеми зростання кількості небезпечних відходів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Детальніше Згорнути

В рамках програми вивчення морфології відсортованих відходів та вдосконалення технології термічної утилізації (відновлення) компанія Kriger запрошує до співпраці переробників ТПВ та пропонує послуги спалювання Вашого RDF-палива на своїх потужностях.

Детальніше Згорнути
Щорічно компанія KRIGER бере участь у виставці, яка є однією з наймасштабніших заходів в сфері енергозбереження.

Щорічно компанія KRIGER бере участь у виставці, яка є однією з наймасштабніших заходів в сфері енергозбереження.

10.03.2020

Aquatherm Kyiv – унікальний, чітко сегментований галузевий захід для всієї Східно-Європейської HVAC індустрії, на якому представлені енергозберігаючі рішення для кожного сектору.

Провідні світові бренди щорічно вибирають виставку Aquatherm Kyiv для виводу на ринок нових продуктів/рішень, при цьому 96% учасників вважають цей індустріальний форум найбільш ефективним з позиції ROI. Щорічно в рамках виставки проводиться понад 20 заходів та презентацій, які відвідують не менше 3000 спеціалістів галузі.

Детальніше Згорнути
ТОВ «Котлозавод «Крігер» спалює RDF

ТОВ «Котлозавод «Крігер» спалює RDF

27.02.2020

ТОВ «Котлозавод «Крігер» спалює RDF

RDF-паливо, або Refuse Derived Fuel, – паливо, що залишилися після сортування відходів. Воно призначене для отримання енергії.

Шлях відходів від нашого сміттєвого відра до RDF-палива виглядає так. Зібрані у населення відходи сортують, витягають другорядну сировину – скло, пластик, метал, папір і картон. Всю другорядну сировину відправляють на переробку. На сортувальній лінії відділяється також і органіка (в основному залишки їжі і рослин), її або ховають на полігоні (а потім використовують для отримання біогазу), або компостують. А все інше стає паливом.

Після такого сортування залишається до 40 відсотків відходів, які підлягають термічній утилізації. Це – інші відходи, в число яких входять неперероблювані матеріали, а також матеріали, що переробляються, але сильно забруднені. Ці залишки подрібнюють, отримуючи RDF-паливо. Завданням кожного прогресивного суспільства, що бережуть своє здоров’я і природу – є грамотна утилізація даного ресурсу з максимальною користю і мінімальною шкодою для навколишнього середовища.

Саме тому, починаючи з 2019 року, ТОВ «Котлозавод «Крігер» займається питаннями сортування відходів і термічної утилізації RDF. В ході даної роботи фахівцями нашої компанії, в кооперації з партнерами, було проведено ряд розрахунків, технічних експертиз і експериментів з розділення і корисною утилізації відходів. І ми з радістю повідомляємо – про розробку і технічне впровадження даних технологій. Девіз компанії в цьому році “Бережемо природу – отримуємо енергію”.

Детальніше Згорнути
Ріст біогазового напряму у Європі

Ріст біогазового напряму у Європі

17.09.2019

До 2024 року обсяг біогазової галузі Європи перевищить 2 млрд євро. До такого висновку прийшли вчені, що склали дослідження під назвою Global Market Insights.
До 2024 року в Європі буде встановлено 600 МВт біогазових потужностей. Зростанню в даній сфері сприятиме зростання промисловості і попит на «зелену» електрику. Європа поставила мету знизити викиди парникових газів на 20% до 2020 року і успішно рухається до цієї мети.
Австрія має намір знизити викиди на 34% до 2020 року і розвиває використання як твердого біопалива у вигляді пелет, брикетів і тріски, так і виробництво, і застосування біогазу.
Німецький ринок біогазу досягне до 2024 року загальних потужностей в обсязі 300 МВт.
У Хорватії будується біогазова станція потужністю 1 МВт, в Польщі поставили за мету домогтися зниження викидів парникових газів на 40% до 2030 року, і також розвивають біогазовий напрямок.
У Данії має намір зменшити викиди на 35% до 2020 року і повністю відмовитися від викопних видів палива до 2050 року.

Детальніше Згорнути
В Україні кардинально реформують теплоенергетику

В Україні кардинально реформують теплоенергетику

21.08.2019

Уряд схвалив «Концепцію реалізації державної політики у сфері теплопостачання».
Її мета – зменшення споживання газу та інших енергоресурсів для виробництва теплової енергії, фінансове оздоровлення галузі та залучення інвестицій, впровадження прозорої ефективної системи розрахунків між учасниками ринку теплоенергетики.
Про це повідомили в Мінрегіонбуді.
Концепція має короткостроковий, середньостроковий і довгостроковий план дій і передбачає наступні основні напрямки:
• підвищення технологічного рівня систем теплопостачання;
• збільшення частки альтернативних джерел енергії у виробництві теплової енергії;
• забезпечення розвитку систем теплопостачання на основі оптимального поєднання в межах населеного пункту різних видів теплопостачання (централізованого, автономного, індивідуального);
• впровадження механізмів стимулюючого тарифоутворення;
• спрощення процедур реалізації інвестиційних проектів;
• перехід на розрахунки грошима в частині відшкодування підприємствам наданих населенню пільг та субсидій.
Згідно з Концепцією, частка альтернативних джерел енергії при виробництві теплової енергії повинна зрости до 40% в 2035 році.
Один з напрямків – зменшити в країні споживання теплової енергії до 60-20 кВт • год на квадратний метр в рік.
Передбачено зменшення втрат теплової енергії при виробництві до 8% і транспортуванні – до 10%.

Детальніше Згорнути
В Кам’янці-Подільську запрацювала перша і єдина в Україні когенераційна установка

В Кам’янці-Подільську запрацювала перша і єдина в Україні когенераційна установка

03.07.2019

У Кам’янці-Подільському Хмельницької області завершується будівництво теплоелектростанції потужністю майже 45 МВт з комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії твердопаливними і газовими котлами. Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності.
З 15 червня розпочнеться тестування станції і вже 3 липня планується офіційне відкриття і введення в експлуатацію об’єкта. Як біомасу станція буде використовувати відходи сільського і лісового господарства: в основному солому, кукурудзу і тріску.
Будівництво комплексу почалося ще в 2015 році. Вартість проекту становить $ 9,6 млн. Кошти надав Світовий банк в кредит під 0,01% річних. За оцінками експертів, окупність проекту складе 5 років.
ТЕС оснащена унікальною турбіною з модулем ОRС (Organic Rankine Cycle – органічний цикл Ренкіна). Після впровадження ТЕС на біомасі місто очікує зменшення споживання газу на 15,5 млн кубометрів на суму близько 115 млн грн на рік.

Детальніше Згорнути
Відновлювана енергетика – роботодавець для 11 млн чоловік по всьому світу

Відновлювана енергетика – роботодавець для 11 млн чоловік по всьому світу

14.06.2019

Міжнародне агентство відновлюваної енергетики (IRENA) опублікувало чергову доповідь «Відновлювана енергетика та робочі місця – річний огляд 2019». В роботі підраховано, що в секторі ВДЕ в глобальному масштабі станом на кінець 2018 року було зайнято 11 млн чоловік. У 2017 році таких було 10,5 млн.
Про це пишуть «ЭлектроВести».
Без обліку такого «старого сектору», як гідроенергетика кількість зайнятих в області ВДЕ в світі склало 8,9 млн.
Фотоелектрична сонячна енергетика третій рік поспіль стає найбільшим роботодавцем серед усіх ВДЕ – 3,6 млн осіб, правда 61% цих робочих місць зосереджено в Китаї.
Біоенергетика, що включає рідке біопаливо, тверду біомасу і біогаз історично була найбільшим сектором, і зараз посідає друге місце за кількістю працівників.
Вітроенергетика забезпечує роботою 1,2 мільйона чоловік. Головним чином це материкова вітроенергетика, але офшорний сегмент набирає обертів. На Китай припадає 44% світової зайнятості в сфері вітроенергетики, за ним слідують Німеччина і США.
Гідроенергетика має найбільшу встановлену потужність серед всіх поновлюваних джерел енергії, але в даний час розвивається повільно. У цьому секторі працюють 2,1 мільйона чоловік, три чверті з яких зайняті експлуатацією і технічним обслуговуванням.
«Термінал» писав, сонячна і вітрова енергетика – найдешевші технології генерації в більшості регіонів світу.

Детальніше Згорнути
Впевнений ріст біопаливної енергетики

Впевнений ріст біопаливної енергетики

09.05.2019

На 5 ГВт виросли загальносвітові енергетичні потужності, що використовують біопаливо з 2016 року – повідомили в Міжнародному агентстві з відновлюваної енергетики (IRENA).
В основному зростання використання біомаси відзначається в Китаї. На другому місці по нарощуванню обсягів застосування пелет, брикетів і тріски знаходиться Європа. Третє місце віддається Південній Америці.
Відомо, що китайська промисловість застосовує більше всіх вугілля в світі. Повітря цієї країни один з найбільш забруднених в світі. Разом з тим в КНР прийнята програма переходу на біопаливо там, де це можливо. Тут випускається кілька мільйонів тонн деревних і агропромислових гранул для місцевого застосування. Невелика кількість біопалива імпортується з сусідніх країн. Китайські енергетичні об’єкти не потребують дороге і якісне біопаливо, а споживають низькоякісні місцеві пелети і брикети.
Європейські компанії навпаки активно співпрацюють з російськими та українськими виробниками пелет, брикетів і тріски і збільшують імпорт даного біопалива.

Детальніше Згорнути
Біопаливо в Україні: конкуренція за ринок збуту

Біопаливо в Україні: конкуренція за ринок збуту

25.04.2019

Україна залишається серед аутсайдерів по використанню біологічних видів палива. У світі ведеться жорстка конкурентна боротьба за ринки збуту між гігантськими, потужними концернами з виробництва традиційних видів палива і народжується виробництвом біопалива.
При значній енергозалежності України залишається серед аутсайдерів по використанню біологічних видів палива.
Перед людством постійно стоїть проблема енергозабезпеченості його існування. З кількісним і якісним зростанням комфортності життя людини збільшуються і енергетичні потреби. За півтора століття (1860-2016) світове споживання енергетичних ресурсів в розрахунку на одного жителя планети збільшилася в 24,5 рази. В результаті катастрофічно скорочуються обсяги накопичених за мільйони років традиційних енергоресурсів (нафти, газу, вугілля). У зв\’язку з цим об\’єктивно загострюється проблема пошуку інших джерел енергії, одним з яких є виробництво біопалива з органічної маси у вигляді біогазу, біодизеля, біоетанолу тощо.
Слід зазначити, що Україна, як і переважна більшість країн Євросоюзу, імпортозалежна в енергетичній сфері. У нашій країні обсяги сукупного енергетичного споживання перевищують обсяги енергії власного виробництва в 1,5 рази, в середньому по країнах ЄС – в 1,8 рази, зокрема, в Німеччині – майже в три рази, у Франції – вдвічі, в Польщі – в 1, 5 рази. Для ослаблення енергозалежності ці країни в останні роки розвивають виробництво альтернативних видів палива. Так, виробництво біопалива в ЄС в цілому зросло в 2016 р в порівнянні з 1992-м в тисячі разів. У 1992 р, за офіційними статистичними даними, Німеччина і Польща не виробляли біопаливо, а в 2016 р обсяги його виробництва склали, відповідно, 3,9 млн і 1,1 млн т. У результаті частка біопалива в сукупному обсязі виробництва енергії в середньому по країнах ЄС досягла 1,6%, зокрема, в Німеччині – 3,0, у Франції – 2,1, у Польщі – 1,5%.
Ситуація з виробництвом біопалива в експортоорієнтованих країнах на енергетичному ринку протилежна, і це виправдано. Так, в Російській Федерації на частку власного споживання енергетичних ресурсів припадає лише половина сукупного обсягу виробленої енергії, а виробництво біопалива в 2016 р склало всього 0,02% цього обсягу. У Болівії дані показники рівні третини і 0,3% відповідно.
У таких пострадянських країнах, як Україна і Білорусь, при їх значній енергозалежності (обсяг споживання енергетичних ресурсів перевищує їх сукупне виробництво в 1,5 і 12,5 рази відповідно), частка біопалива в сукупному обсязі виробництва енергії незначна. В Україні вона становить лише 0,05%, а в Білорусі виробництво біопалива на сьогоднішній день взагалі припинено. Дана ситуація значною мірою зумовлена тим, що Україна протягом тривалого часу перебувала, а Білорусь і зараз розвиває свою енергетичну галузь в фарватері РФ – енергетично експортоорієнтованої країни.
У минулому нижчий рівень ціни імпорту нафти і нафтопродуктів для України з боку РФ в порівнянні з західними країнами був обумовлений інтересами не втратити ринок збуту і утримати Київ у сфері політичного впливу. А в Білорусі і сьогодні ціни імпорту на ці види продукції нижче. Це відповідає позиції ‘нічого особистого, тільки бізнес’. РФ переслідує власні економічні інтереси, так само слід чинити і нам.
Для нашої держави це було однією з причин гальмування виробництва біопалива і виникнення такого негативного явища, як низький рівень впровадження енергозберігаючих технологій в національне господарство в цілому і в сільське, зокрема. Так, енергоємність України втричі вище в порівнянні з Польщею, Німеччиною і Францією. Тобто дешевизна енергоресурсів закономірно не сприяла їх заощадження, що сформувало відповідну ментальність вітчизняних споживачів цих ресурсів.
Слід відзначити той факт, що в 50-70-х роках минулого століття видобуток, наприклад, газу на території України була однією з найбільш масштабних в колишньому СРСР. Тоді газові родовища Львівської (Дашава) і Харківській (Шебелинка) областей повністю забезпечували потреби України і дружніх республік, крім того, газ експортували за кордон. Після здобуття незалежності Україна, поділившись свого часу власним дешевим газом, стала в значній мірі імпортозалежної від РФ. Це ще раз свідчить про те, що в світі вічної дружби не існує, а є вічні інтереси.

Детальніше Згорнути
Замовити дзвінок