Впевнений ріст біопаливної енергетики

Впевнений ріст біопаливної енергетики

На 5 ГВт виросли загальносвітові енергетичні потужності, що використовують біопаливо з 2016 року – повідомили в Міжнародному агентстві з відновлюваної енергетики (IRENA).
В основному зростання використання біомаси відзначається в Китаї. На другому місці по нарощуванню обсягів застосування пелет, брикетів і тріски знаходиться Європа. Третє місце віддається Південній Америці.
Відомо, що китайська промисловість застосовує більше всіх вугілля в світі. Повітря цієї країни один з найбільш забруднених в світі. Разом з тим в КНР прийнята програма переходу на біопаливо там, де це можливо. Тут випускається кілька мільйонів тонн деревних і агропромислових гранул для місцевого застосування. Невелика кількість біопалива імпортується з сусідніх країн. Китайські енергетичні об’єкти не потребують дороге і якісне біопаливо, а споживають низькоякісні місцеві пелети і брикети.
Європейські компанії навпаки активно співпрацюють з російськими та українськими виробниками пелет, брикетів і тріски і збільшують імпорт даного біопалива.

Замовити дзвінок Заповнити опитувальний лист
Замовити дзвінок