ТОВ «Котлозавод «Крігер» спалює RDF

ТОВ «Котлозавод «Крігер» спалює RDF

ТОВ «Котлозавод «Крігер» спалює RDF

RDF-паливо, або Refuse Derived Fuel, – паливо, що залишилися після сортування відходів. Воно призначене для отримання енергії.

Шлях відходів від нашого сміттєвого відра до RDF-палива виглядає так. Зібрані у населення відходи сортують, витягають другорядну сировину – скло, пластик, метал, папір і картон. Всю другорядну сировину відправляють на переробку. На сортувальній лінії відділяється також і органіка (в основному залишки їжі і рослин), її або ховають на полігоні (а потім використовують для отримання біогазу), або компостують. А все інше стає паливом.

Після такого сортування залишається до 40 відсотків відходів, які підлягають термічній утилізації. Це – інші відходи, в число яких входять неперероблювані матеріали, а також матеріали, що переробляються, але сильно забруднені. Ці залишки подрібнюють, отримуючи RDF-паливо. Завданням кожного прогресивного суспільства, що бережуть своє здоров’я і природу – є грамотна утилізація даного ресурсу з максимальною користю і мінімальною шкодою для навколишнього середовища.

Саме тому, починаючи з 2019 року, ТОВ «Котлозавод «Крігер» займається питаннями сортування відходів і термічної утилізації RDF. В ході даної роботи фахівцями нашої компанії, в кооперації з партнерами, було проведено ряд розрахунків, технічних експертиз і експериментів з розділення і корисною утилізації відходів. І ми з радістю повідомляємо – про розробку і технічне впровадження даних технологій. Девіз компанії в цьому році “Бережемо природу – отримуємо енергію”.

Замовити дзвінок