Котлозавод «Крігер» Крігеркотлосервіс Крігеренергія Крігербейк Новини Відгуки
Вхід для користувачів
Реєстрація Забув пароль?

Про нас

Алгоритм Крігера

Європейський Союз є гарним прикладом раціонального використання природних ресурсів. У Фінляндії, Швеції, Німеччині, Данії спалюють відходи лісового і сільського господарства, тим самим зменшують споживання нафти і газу та забезпечують за рахунок цього 20% загального енергоспоживання. Чому б і нам не скористатися подібною стратегією?

Коли я прийшов на підприємство, я міг би запустити у виробництво тільки газові котли, однак віддав перевагу комбінованим котлів на альтернативних видах палива. І через кілька років - мій вибір підтвердився. Сьогодні ми займаємо п'яте місце в Європі серед виробників котлів, які працюють на твердому паливі. Впровадили міжнародну систему якості ISO-9001: 2000. Сертифікували свій продукт в Україні, країнах СНД, і в країнах Європейського Союзу. Саме підприємство - котлозавод, не користується газом, а забезпечує себе теплом за рахунок утилізації біомаси у своїх котлах. Тому, забезпечувати себе дешевим і якісним теплом можна лише переходячи на індивідуальне опалення з використанням енергоефективного котельного обладнання торгової марки "КРІГЕР". Дякую всіх наших партнерів і клієнтів за виявлену довіру та співпрацю!

Генеральний директор котлозаводу "КРІГЕР", Крігер Леонід Фрідріховіч
  • 1944 р. - Завод "Житомирремхарчомаш", Житомир, Україна
  • 1999 р. - Випуск першої партії твердопаливних котлів
  • 2004 р. - ТОВ "Торговий дім" Крігер "
  • 2004 р. - Торгова марка "Крігер"
  • 2007 р. - ТОВ "Котлозавод" Крігер "
  • 2008 р. - ТОВ "Крігеркотлосервіс"
  • 2009 р. - ТОВ "Крігеренергія"

Завод був заснований в 1944 році як ремісниче підприємство.

Спеціалізація заводу була заснована на виробництві промислового харчового устаткування і його ремонті. Починаючи з 1999 року завод перекваліфікувався на випуск котельного обладнання, вибираючи перспективний напрямок твердотоплівного обладнання.

У 2004 році був створений Торговий Дім "Крігер", як ексклюзивний представник заводу виробника.

Виробнича програма ТМ "Крігер" охоплює твердотоплівние, комбіновані котли від 12кВт до 1,5 МВт, системи механізованих паливних складів, системи хімічної підготовки води, насосне обладнання, теплообмінники для ГВП. Котли призначені для опалення житлових і виробничих приміщень, а також для технологічних цілей (сушіння деревини).

Котел ТМ "Крігер" - це надійна і відмінно виконана конструкція з великим терміном служби. Перевірені матеріали, серійний випуск і багаторівневий контроль гарантують постійне якість. Завдяки високому ККД котлів - теплова енергія палива використовується повністю.

Центр навчання на котлозаводе дозволяє багатьом технічним фахівцям отримати кваліфікацію спеціаліста по котлах.

Добре розвинена мережа представників ТМ "Крігер" як на території України, так і в країнах СНД.

 

Продаж котлів на твердому паливі, ТД Крігер, 2009
10003 Ураїна, м. Житомир, вул. Щорса 81