Котлозавод «Кригер» КригерКотлоСервис Кригерэнергия Кригербейк Новости Отзывы
Вход для пользователей
Регистрация Забыл пароль?

Котлозавод Крігер виготовляє котел, який спалюватиме ліси у Чорнобилі / Новости

03-02-2014

Котлозавод Крігер виготовляє котел, який спалюватиме ліси у Чорнобилі.

Спалювати радіаційнозабруднений ліс, не завдаючи шкоди екології, вже цього року планують розпочати у Чорнобилі.

Фахівці кажуть: на території зони відчуження знаходиться понад 250 тисяч гектарів лісу, які ніхто не розчищав  з часу аварії на атомній електростанції, тож лісова пожежа на цій території зможе спричинити екологічне лихо. Виготовити обладнання, яке унеможливить викиди радіації в атмосферу, доручили Житомирському котлозаводу «Крігер», бо це підприємство має успішний досвід реалізації проектів по ефективному спалюванню відходів МДФ та ДСП, до складу яких входять формальдегіди, та відпрацьованих залізничних шпал, які містять у собі бензопірени.

На заводі «Крігер» пояснюють: котельня, яку вони будують, нестиме користь не лише екології, але й забезпечить теплом місто Чорнобиль. Вартість проекту - близько 2 млн. євро. Половину цих грошей виділяє Європейська Комісія. Щоб випробувати обладнання на міцність та відповідність технічному завданню, у Житомир прибула комісія, яка впродовж  двох днів стежила за випробовуванням.

Одностайним рішенням членів комісії , а також уповноваженими спостерігачами від Європейського Союзу, заводські випробовування інсинератора для  спалювання радіоактивної деревини було визнано успішними. Далі, гостям і членам комісії провели екскурсію на введену в експлуатацію в  2013р. котельню яка забезпечує теплом психіатричну лікарню під Житомиром. Побаченим фахівці лишились задоволені.

Вже навесні цього року у Чорнобильській зоні розпочнуть роботи по встановленню унікального обладнання, а у вересні обіцяють здати котельню в експлуатацію.

 

 
   
  
   
   
   

 

Продажа котлов на твердом топливе, ТД Кригер, 2011
10003 Украина, г. Житомир, ул. Щорса 81