Котлозавод "Крігер"

компанія, яка володіє повним циклом будівництва бізнесу «під ключ» зв’язаного з виробництвом теплової енергії

Підбір і розробка обладнання-виробництва компанії «Крігер», реконструкція і нове будівництво котельних, технології виробництва і продажу теплової енергії, виробництво і логістика поставки біопалива, супроводження технології виробництва теплової енергії. Ряд успішно розроблених нашою компанією такого роду проектів дозволило нашим партнерам реалізувати їх в країнах ЄС і в багатьох областях України, Росії і Республіки Білорусь.

Сьогодні компанія «Крігер» це:
- більше ніж 20-річний досвід роботи і досліджень в сфері теплозабезпечення і енергозберігаючих технологій;
- власне проектне бюро, яке надає послуги проектування та розробки проектно-кошторисної документації для будівництва і реконструкції теплогенеруючих об’єктів;
- власне конструкторське бюро, яке розробило біля 100 видів теплогенеруючого обладнання;
- акредитована лабораторія контролю якості теплотехнічного обладнання;
- виробництво і реалізація комплексного котельного обладнання:
• твердопаливні водогрійні котли потужністю до 10 МВт;
• твердопаливні котли, працюючі на перегрітій воді потужністю до 10 МВт;
• твердопаливні парові котли потужністю до 20 т.пара/год;
• твердопаливні котли, працюючі з високотемпературними органічними теплоносіями (ВОТ), потужністю до 10,0 МВт;
• предтопки, працюючі на твердому паливі, потужністю до 10,0 МВт;
• економайзери;
• механізовані склади подачі палива;
• системи автоматичної очистки внутрішніх поверхонь котлів і золовидалення;
• системи очистки димових газов;
- будівельні, монтажні і пусконалагоджувальні роботи, а також гарантійне і сервісне обслуговування котельного і технологічного обладнання виробництва компанії «Крігер» у відповідності з вимогами європейських і вітчизняних стандартів;
- виробництво і реалізація біопалива з місцевих видів палива у відповідності з технічними умовами, логістика поставок;
- виробництво і реалізація теплової енергії, поставка пари і гарячої води на твердопаливних котлах компанії «Крігер» з використанням відновлюваних джерел енергії.

Виробничі потужності підприємства оснащені обладнанням кращих світових виробників (VANAD - Чехія, FRONIUS – Австрія, HYPERTHERM- США, DAVI – Италія, HACO - Бельгія). Використання сучасних технологій(технологія орбітальної зварки трубних дошок, порошкового напилення металів, високоточного лиття по виконаних моделях,використання жаростійкого бетону), постійне удосконаленя продукції яку Ми виготовляємо, і розширення модельного ряду з допомогою сучасних комп‘ютерних 3D програм, інтелектуальний капітал висококфаліфікованих спеціалістів нашого підприємства забезпечують високу якість і надійність продукції, що виготовляється.

Вся продукція нашої компанії має сертифікати відповідності ЄС, України, Республіки БІлорусь, Російської Федерації, а саме підприємство – всі необхідні дозволи для будівництва котелень «під ключ». На підприємстві залучена система менеджменту якості по вимогам міжнародного стандарта ISO 9001:2015. Сертифікація проведена у відповідності затвердженої методики TÜV NORD CERT.

Замовити дзвінок